Що таке хостинг сайтів?

Що таке хостинг сайтів? Пояснення для початківців

Хостинг веб-сайтів являє собою інтернет-сервіс, який дозволяє публікувати ваш сайт або веб-додаток  в Інтернеті. Коли ви зареєструєтесь на хостингову службу, ви зазвичай орендуєте місце на сервері, де ви можете зберігати всі файли і дані, необхідні для належного функціонування вашого сайту.

Сервер-це фізичний комп’ютер, який працює без перебоїв, так що ваш сайт доступний весь час для тих, хто хоче відвідати його. Ваш хостинг несе відповідальність за підтримку сервера, захищаючи його від шкідливих атак і передачі вашого контенту (текст, зображення, файли) з сервера до браузерів ваших відвідувачів.

Як працює хостинг-сайтів?

Коли ви вирішите запустити новий сайт, вам потрібно знайти хостингову компанію, яка надасть вам ресурси на сервері. Ваш хостинг-провайдер зберігає всі ваші файли, ресурси та бази даних на сервері. Всякий раз, коли хтось вводить ваше доменне ім’я в адресний рядок браузера, ваш сервер відправляє всі файли, які потрібні для обслуговування запиту.

Вам потрібно вибрати хостинг-план, який найкращим чином відповідає вашим потребам і придбати його. Насправді, веб-хостинг працює аналогічно оренді житла, ви повинні регулярно платити свою оренду, щоб підтримувати постійну роботу вашого сайту.

Насправді, вам навіть не потрібні знання програмування для виконання регулярних завдань управління сайтом. Хостинг облікові записи мають графічний користувальницький інтерфейс, де ви можете керувати всіма налаштуваннями вашого сайту. Наприклад, ви можете завантажити HTML та інші файли на ваш HTML-сервер, встановити системи управління контентом, такі як WordPress, доступ до бази даних і створити резервні копії для вашого сайту.

Наша команда вирішила створити власну панель управління для наших користувачів. Ми можемо з гордістю сказати, що панель управління нашого хостингу має гарний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, ви можете відразу зрозуміти його, навіть якщо ви працюєте з хостингом в перший раз. Наші клієнти вже побачили, як зручна панель допомагає їм впевнено і легко управляти своїм сайтом.

На додаток до надання серверного простору для вашого сайту, хостинг-провайдери можуть також пропонувати інші послуги, пов’язані з управлінням сайтом, наприклад:

 • SSL-сертифікати (протокол https://використовується для забезпечення безпеки сайту)
 • Хостинг електронної пошти
 • Дизайнери сторінок
 • Засоби розробника
 • Служби підтримки клієнтів (зазвичай з онлайн-чатом)
 • Автоматизовані резервні копії (резервні копії)
 • 1-Click інсталяторів (наприклад, CMS WordPress або Drupal)

Якщо ви збираєтеся почати захоплюючу онлайн-подорож, подивіться, що може запропонувати наш сервіс!

Різні типи хостингу

Більшість провайдерів пропонують кілька типів хостингу для задоволення різних потреб клієнтів. Ось найбільш поширених типів хостингів:

 • Віртуальний хостинг
 • VPS (Vвіртуальний приватний сервер)
 • Хмарний хостинг
 • Хостинг WordPress
 • Хостинги виділені сервери

Чим більший ваш сайт, тим більше місця сервера вам потрібно. Найкраще починати з загального плану хостингу, і коли ваш сайт стає більший, перейдіть на більш розширений план або змініть тип хостингу.

Хостинг-провайдери зазвичай пропонують більш ніж один хостинг-план для кожного типу хостингу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *