Все круто. Хлопці молодці. Купа шаблонів на вибір.Грамотні фахівці, які швидко реагують на прохання. Я особисто в захваті, що у мене особистий інтернет-магазин. WEBTOP- це краще, з чим я стикався!

Компанія “Арсенал-PVL”

08.06.2020
У 2013 році мій маленький магазинчик LEGO доріс до інтернет-магазину. Будучи людиною немолодим і чайником в створенні сайтів, сприймала цю необхідність як вселенську трагедію :) На ваш сайт натрапила в інтернеті. Всі свої уявлення намалювала буквально гуашшю на десятках плакатів. Це нікого не шокувало - хлопці точно, як в аптеці, створили мені той сайт, який хотіла. Виявилося, що і це можна було зробити набагато простіше - у них є система прийому правок, де кожен нюанс можна поправити прямо в процесі. Крок за кроком під їх чуйним керівництвом своїми ручками все наповнила, підключила систему оплати, доставку і т.д. і т.п. Тепер розумію - все не складно, якщо є надійний помічник. Коли робиш справу одна і варишся "у власному соку", часто навіть не знаєш, що саме тобі треба. ВЕБТОП - не просто помічник в створенні сайту, вони - надійний друг і порадник на всьому шляху його створення і подальшої роботи! Спасибі хлопці!

Лабораторія ГРИ, Владилена Дмитрівна

08.06.2020
Добридень! З огляду на споконвічно невисоку ціну і надану знижку "чорна п'ятниця", розцінюю виготовлення сайту для моєї компанії в якості подарунка. Це аніскільки не знижує його цінності для мого бізнесу. Дуже задоволений якістю, оперативністю, контентом і функціоналом виготовленого сайту. Спілкування з командою було також на належному рівні: чи не нав'язливо, у справі, з точністю і в строк. Від душі дякую і рекомендую всім!

ТОВ «Sorball Petroleum»

08.06.2020